Robicie sobie czasem domowe SPA?

Rozmawiamy tutaj na tematy związane z naszym domem, jego remontem, dekorowaniem. Dzielimy się inspiracjami i radami, a także szukamy osób do realizacji naszych projektów.
Wioletka

Robicie sobie czasem domowe SPA?

Post autor: Wioletka »

Tak jak w temacie wątku - robicie sobie czasem domowe SPA? Taki czas tylko dla siebie, relaks + pielęgnacja ciała? Ja nie mogę sobie pozwolić na wyjazdy do spa ze względu na brak czasu (same wiecie, rodzina, dzieci), ale staram się wygospodarować te kilka godzin dla siebie chociaż dwa razy w miesiącu. Kupuję naturalne kosmetyki w https://adkosmetyki.store i bardzo Wam je polecam. Zresztą, takie domowe SPA również :)
Anka LisieckaŚ

Re: Robicie sobie czasem domowe SPA?

Post autor: Anka LisieckaŚ »

Ja nie mam czasu na domowe spa i raczej nie mam w domu warunków do tego, żeby urządzać pielęgnację w domu. Każda mama, która ma dzieci wie, że mały ludek prędzej czy później wejdzie do łazienki i koniec z naszym relaksem. Dlatego ja wolę na takie zabiegi wychodzić z domu i mam pewność, że nikt mi nie przeszkodzi i najczęściej chodzę do tego punktu https://centrummacula.pl/zabiegi-z-kwasem-hialuronowym/ w Piekarach Śląskich i ostatnio byłam u nich na zabiegu z wykorzystaniem kwasu hialuronowego i wypełniłam bruzdy czołowe.
ODPOWIEDZ